Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Aromatic 89 Kvapų mėginukai

Aromatic 89 Kvapų mėginukai

Aromatic 89 Kvapų mėginukai ( visi)

Norite atrasti tobulą kvapą savo namams, bet nežinote, nuo ko pradėti?

Siūlome mūsų namų kvapų mėginukų rinkinį, kuriame yra 32 išskirtiniai kvapai ir 50 išbandymo lapelių, leidžiančių patirti kvapus savo namuose.

Talpa : 5ml

Kvapai : Ambra (classic), Black Grapes, Blue Night, Brasilia, By Desing, Cool Water, Creative Mood, Curious Crafts, Diamond, Dore, Endless, Energy, Epsilon, Fantasy,  Guest, Fashion Berry, Honey Pie, Infinity Flow, Inoop, Instinct, Lesym, Love, Majesty, Night Craft, Ohena, Old Million, Pomegranate, Rich Party, Victory Blast, Wildfire, Wings, Wyny.

Kvapų kolekcija gali skirtis

Galiojimo laikas 12 mėnesių nuo atidarymo datos
Pagaminta Lietuvoje

Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali sukelti alergija. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti dideliu kiekio vandens, esant poreikiui kreiptis į gydytojus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto įpakavimą. Venkite produkto patekimo į gamtą. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo.

 

 

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
  • Prekės kodas: aro89mėg
  • Turimas kiekis: 2
  • 14.99€