Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Intensyvūs valikliai Dėmių valiklis - Fresh Up 2 in 1 ( 5 Ltr)

Pristatymas per 14-30 darbo dien  Intensyvūs valikliai Dėmių valiklis - Fresh Up 2 in 1  ( 5 Ltr)

 Intensyvūs valikliai Dėmių valiklis - Fresh Up 2 in 1  ( 5 Ltr)

Valymo priemonė „atkabinanti“ dėmes ir purvą, naudojama ant kiliminių dangų prieš plaunant šlapiu arba sausu būdu. Neutralizuoja blogus kvapus (cigarečių, šlapimo ir t.t.) iš kiliminių dangų ar baldų apmušalų.
 
 
NAUDOJIMAS

Norint neutralizuoti blogus kvapus užpurkšti Fresh up 2 in 1 priemonės 40 cm atstumu ant baldų apmušalų ar grindų paviršiaus ir leisti išdžiūti.
Intensyviai valant kilimines dangas sausu ar šlapiu būdu, pirmiausia, reikia išsiurbti grindis dulkių siurbliu, purkšti Fresh Up 2 in 1 atstumu 70 - 100cm ant dėmių arba sunkiai išvalomų plotų (pvz. didelio praeinamumo vietose). Nepermirkyti valomo ploto. Palikti trumpam, kad įsigertų, tada nuvalyti naudojant Concentrated Carpet Cleaner šlapio valymo valiklį arba Carpetlife Granulate sauso valymo priemonę.
 
 
Dėmesio! Prieš naudojimą išbandyti Fresh up 2 in 1 ant grindų nepastebimoje vietoje. Naudojimo metu ir po naudojimo užtikrinti reikiamą patalpų ventiliaciją. Seniai įsigėrusios dėmės gali pakeisti dangos spalvą ir tam tikrais atvejais jos būna nebeišvalomos. Darbo metu užtikrinti gerą patalpų ventiliaciją, dėvėti apsaugines pirštines.
Priemonė turi būti laikoma vėsioje, sausoje vietoje, savo originalioje pakuotėje. Saugoti nuo šalčio, karščio ir tiesioginių saulės spindulių. Laikyti uždarius ir neprieinamą vaikams.
 
Talpa: 5 Ltr
pH lygis (esant 20°C): 10 pH
 

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
  • Prekės kodas: Intensyvūs valikliai Dėmių valiklis - Fresh Up 2 in 1
  • Turimas kiekis: Pristatymas per 14-30 darbo dien
  • 62.00€