Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Langų robotukų nuoma

Autorius Info 2021/04/13 0 Komentarai

NUOMOJAME LANGŲ ROBOTUS HUTT
Su Automatiniu langų skysčio purškimu!!!
 
Kas gali būti geriau už puikią atmosferą namuose, kai patalpos dvelkia gaiva bei švara, o pro langus matyti ryškūs, dėmių nesudarkyti vaizdai?
Švarūs namų stiklai ir kiti paviršiai padeda puoselėti namų jaukumą . Taip, pasiekti idealią švarą nėra lengva, todėl efektyviausias būdas – į pagalbą pasitelkti langų valymo robotuką. Naujasis Hutt – langų valymo robotas yra nepamainomas asistentas tiems, kurie siekia užtikrinti, kad namuose niekada netrūks grožio, švjesos, jaukumo.
Novatoriškas Hutt robotas veikia savarankiškai. Pakanka jį priglausti prie paviršiaus, kurį siekiama nuvalyti ir prietaisas autonomiškai atlieka užduotį.
Beje, veikti robotas pradeda įjungdamas galingą motorą, sukantį modernius valymo ratukus, dengtus efektyviai valančiu pluoštu.
Modernus Hutt robotas langų plovėjas išsiskiria iš kitų panašaus pobūdžio įrenginių, nes yra ne tik novatoriškas bei galingas, bet taip pat ir universalus. Robotas geba blizginti ir namų langus, ir kitus stiklinius paviršius.
Robotas langų plovėjas Hutt efektyviai valo šiuos paviršius:
– Stiklą;
– Veidrodinius paviršius;
– Virtuvės apdailos paviršius ir t.t.
IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS:
1) Gali būti valdomas naudojant išmanųjį įrenginį arba naudojant mygtuką ant korpuso;
2)Patikimas veikimas horizontalioje ir vertikalioje padėtyje;
3)Modernus dizainas;
4)Veikia itin tyliai.
5)Purškia automatiškai langų skystį.
Nuomos kaina 15 eurų para
Arba 25 eurai visas savaitgalis
Į kainą įskaičiuota pristatymas bei chemija.
 
 

Parašykite komentarą