Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Plaunamo siurblio nuoma

Autorius Info 2021/03/26 0 Komentarai

Atlikus cheminį valymą pasinaikina blogas kvapas, nešvarumai. Itin lengva naudotis net pirmą kartą valančiam asmeniui. Jeigu mokate su paprastu siurbliu išsiurbti kilimą tai mokėsite su šiuo ir išplauti ???? Naudotis labai paprasta! Užtenka trumpos instrukcijos ir galite sėkmingai dirbti.

Plaunmas siurblys idealiai tinka giluminiam baldų apmušalų, automobilių salonų ir kiliminių dangų valymui. Dėl labai mažo drėgmės kiekio, išvalyti kilimai ar baldų apmušalai gali būti vėl naudojami netrukus po išvalymo.

Sofos ir kėdės jūsų kambariams sukuria komforto ir jaukumo, tačiau ir patiria daugiausiai naudojimo žalos. Tas pats pasakytina ir apie gražius kilimėlius ir kilimus, kurie pabrėžia namų dizainą, bet yra itin jautrūs dėmėms. Norint užsitikrinti, kad šiais daiktais galėtumėte mėgautis daugelį metų, būtina reguliariai valyti baldų apmušalus bei kilimus. Tam yra kelios priežastys: 

  • Purvas neįsisenėja
  • Pašalinamos kenksmingos dulkių erkutės
  • Išnyksta negražios dėmės 
  • Pašaliniami gyvūnų plaukai
  • Baldų apmušalai ir kilimai išlieka išvaizdūs, pailgėja jų naudojimo laikas 

SU ŠIUO SIURBLIU IŠVALYSITE:
Minkštus baldus
Kilimus
Kilimines dangas
Čiužinius
Kėdes, fotelius
Automobilių salonus

Tas pats galioja ir čiužiniams bei automobilių sėdynėms, kuriuos, beje, taip pat reikėtų reguliariai valyti.

 

 

Parašykite komentarą