Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Dezinfekavimo valiklis Pink stuff

Dezinfekavimo valiklis Pink stuff

Dezinfekcinis valiklis Pink Stuff

Mūsų galingas dezinfekavimo valiklis turi gaivų ir vaisių kvapą. Skystis prasiskverbia į riebalus ir nešvarumus, palikdamas paviršius šviežius ir higieniškai švarius, sunaikindamas 99,9 % bakterijų.

Šis nuostabus valiklis suteikia ramybės namų ūkiams visame pasaulyje, be to, jie puikiai kvepia.

Produkto dydis: 750 ml

Naudojimo instrukcijos:

Kietiems ir plaunamiems paviršiams. Naudoti reikia atsargiai. Jei kyla abejonių dėl nepastebimos srities. Pasukite antgalį į „ON“ padėtį. Purkšti tiesiai ant paviršiaus. Norėdami sunaikinti bakterijas, palikite 5 minutes, norėdami sunaikinti virusus, palikite 15 minučių. Nuvalykite minkšta drėgna šluoste. Nuvalykite švaria sausa šluoste. Grąžinkite antgalį į padėtį „IŠJUNGTA“. Kitas skystis, skirtas naudoti neskiestą (AL) – Paviršiaus dezinfekavimo priemonė. Šis produktas yra veiksmingas prieš visus apvalkalą turinčius virusus. Koronavirusai ir SARS-CoV-2 yra apvalkalo virusai

Sukelia stiprų akių dirginimą. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.Prieš naudodami perskaitykite etiketę. Po naudojimo kruopščiai nuplaukite užterštą odą. Vengti įkvėpti garų/purslų. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jei yra ir tai lengva padaryti. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį / talpyklą išmeskite pagal vietines taisykles. Šiame gaminyje yra biocidinių savybių turinčių medžiagų.

Netinka vaškuotiems, alyvuotiems, atvirų porų, dažytiems ar išnykusiems mediniams paviršiams. Biocidus naudokite saugiai ir tvariai. Draudžiama naudoti šį gaminį kitais tikslais arba kitaip nei nurodyta šioje etiketėje.

Laikyti vertikaliai vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikykite ekstremaliose temperatūrose

 

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
  • Prekės kodas: dezin pink
  • Turimas kiekis: 3
  • 5.50€